Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar

1. MIK
  2. Hírek

Kedves Első Éves Hallgatónk!

A PTE MIK Tanulmányi Csoport nevében is szeretettel köszöntünk Karunkon és gratulálunk a sikeres felvételihez!  Kérünk, hogy figyelmesen olvasd el az alábbi tudnivalókat a beiratkozással és a tanulmányaid folytatásával kapcsolatban és jelezd a megadott elérhetőségeinken,  ha segítségre van szükséged.

Felhívjuk a figyelmed, hogy a Tanulmányi Csoport a nyári időszakban ügyeleti rend szerint áll rendelkezésedre, korlátozott személyes ügyfélfogadással, az alábbi linken található elérhetőségeken:  PTE Műszaki és Informatikai Kar - Tanulmányi Csoport

Szeretettel várunk az augusztus 31-én és szeptember 1-én megrendezendő Gólya Tréningen és a szeptember 4-i Orientációs Napunkon, amit az Ünnepélyes Tanévnyitót követően tartunk. Az Orientációs Nap részletes programját ezen a linken találod: PTE Műszaki és Informatikai Kar - Orientációs nap

Sikeres félévkezdést, élményekben gazdag egyetemi éveket kívánunk!

További információk..

Központi tantárgyfelvétel a Gólyák számára

Azoknak a hallgatóknak, akiknek az adott őszi félév az első aktív félévük (első szemeszteres alapképzési vagy osztatlan szakos hallgatók) a Kar Tanulmányi Csoportja veszi fel a Neptun TR-ben a hallgató képzéséhez a képzés ajánlott tanterve szerint az első félévhez tartozó összes kurzust, legalább az ajánlott tantervben szereplő kreditértékben, a rendes tárgy- és kurzusfelvételi időszak 3. munkanapjáig.